www.KuponyZdarma.sk

Rozšírenia

Čo sú to rozšírenia?

Rozšírenia sú dodatočnými funkciami a možnosťami, ktoré môžete pridať do prehliadača Google Chrome. Niekedy je funkcia skutočne užitočná, nie však pre každého. Rozšírenia umožňujú prispôsobiť prehliadač Google Chrome prostredníctvom funkcií podľa vlastného vkusu a pritom sa vyhnúť preplneniu prehliadača zbytočnými funkciami, ktoré nevyužívate.

Inštalácia rozšírenia

Nainštalujte do prehliadača rozšírenia z Galérie rozšírení. Postupujte takto:

  1. Navštívte galériu na adrese https://chrome.google.com/extensions/?hl=sk.
  2. Galériu môžete prehliadať alebo v nej vyhľadať želané rozšírenia. Ak vás niektoré rozšírenie zaujme, kliknutím na odkaz rozšírenia prejdite na jeho domovskú stránku.
  3. Na nej si môžete prezrieť rýchle štatistiky a komentáre používateľov týkajúce sa rozšírenia. Ak chcete rozšírenie nainštalovať, kliknite na tlačidlo Inštalovať.
  4. Zobrazí sa dialógové okno so zoznamom údajov a funkcií prehliadača, ku ktorým potrebuje rozšírenie prístup, aby mohlo fungovať správne. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Inštalovať.

Rozšírenia môže do galérie odovzdať ktokoľvek. Preto by ste si mali nainštalovať iba rozšírenia, ktoré vytvorili dôveryhodné osoby. Rozšírenie sa po prevzatí automaticky nainštaluje a načíta. Rozšírenia sa pri každom novom uverejnení aktualizácie automaticky aktualizujú.

Kde nájdem rozšírenia?

Prosím pokračujte v sekcii Sťiahnuť -> Rozšírenia