www.KuponyZdarma.sk

Rozšírené nastavenia zabezpečenia

Prehliadač Google Chrome uplatňuje bezpečnostné opatrenia, ktoré vás chránia pri prehliadaní webu. Tieto nastavenia prispôsobíte takto:

 1. Kliknite na ikonu kľúča na paneli s nástrojmi prehliadača.
 2. Google Chrome - Nastavenia
  Používatelia systému Mac: Ak sa ikona kľúča nezobrazila, prejdite do panela s ponukou v hornej časti obrazovky a kliknite na položku Chrome.

 3. Vyberte položku Možnosti (Predvoľby v systéme Mac).
 4. Kliknite na kartu Pod kapotou.
 5. Môžete upraviť napríklad tieto nastavenia:
 6. Ak si svojím postupom nie ste istí, nastavenia nemeňte. Všetky vykonané zmeny môžete kedykoľvek vymazať kliknutím na tlačidlo Obnoviť na predvolené hodnoty v dialógovom okne Možnosti.
  Ochrana pred neoprávneným získavaním údajov (phishing) a škodlivým softvérom
  Táto možnosť v sekcii „Ochrana osobných údajov“ je predvolene povolená. Ak je táto možnosť povolená, prehliadač Google Chrome vás upozorní, keď zistí, že sa pokúšate zobraziť webové stránky podozrivé z neoprávneného získavania údajov (phishing) alebo obsahujúce škodlivý softvér. Viac informácií o neoprávnenom získavaní údajov (phishingu) a rozpoznávaní škodlivého softvéru
  Certifikáty SSL a nastavenia
  Certifikáty SSL a nastavenia môžete spravovať v sekcii Zabezpečenie.
  Nastavenia webového obsahu
  V sekcii „Ochrana osobných údajov“ môžete kliknúť na tlačidlo Nastavenia obsahu a upraviť povolenia pre súbory cookie, obrázky, jazyk JavaScript, doplnky, kontextové okná a zdieľanie polohy. V predvolenom nastavení je povolený všetok webový obsah s výnimkou kontextových okien. Viac informácií o správe nastavení obsahu

 7. Ak používate systém Windows alebo Linux, po dokončení kliknite na tlačidlo Zavrieť.