www.KuponyZdarma.sk

Prečo používať Google Chrome?

Webový prehliadač je pravdepodobne najdôležitejším softvérom vo vašom počítači. Z celkového času, ktorý strávite online, strávite veľa v prostredí prehliadača: pri vyhľadávaní, rozprávaní sa, posielaní e-mailov, nakupovaní, bankových prevodoch, čítaní správ a pozeraní videí online – na všetky tieto aktivity často používate prehliadač.

Rýchlosť

Chrome bol navrhnutý tak, aby uspokojil potrebu rýchlosti po každej stránke. Rýchlo sa spúšťa z pracovnej plochy, webové stránky načíta v zlomku sekundy a rýchlo spúšťa zložité webové aplikácie. Prečítajte si viac informácií o prehliadači Chrome a rýchlosti.

Jednoduchosť

Okno prehliadača Chrome je elegantné, prehľadné a jednoduché. Chrome tiež obsahuje funkcie, ktoré boli navrhnuté s dôrazom na efektívnosť a jednoduchosť použitia. Môžete v ňom napríklad hľadať a navigovať z toho istého poľa alebo usporiadať karty podľa potreby – rýchlo a jednoducho.

Zabezpečenie

Prehliadač Chrome bol navrhnutý za účelom bezpečnejšieho prehliadania webu. O vašu bezpečnosť sa postará jeho vstavaná ochrana pred škodlivým softvérom a neoprávneným získavaním údajov (phishingom), automatické aktualizácie, ktoré zaistia priebežnú aktualizáciu zabezpečenia prehliadača, a mnoho iných funkcií. Prečítajte si viac informácií o funkciách zabezpečenia prehliadača Chrome.

Ďalšie funkcie

Prehliadač Chrome má vstavaných mnoho užitočných funkcií vrátane rozšírení, prekladu v prehliadači, motívov a ďalších. Prečítajte si viac informácií o najnovších a najobľúbenejších funkciách prehliadača Chrome.